Споредете до 4 продукти:

Westlake WTX1 265/70 R19.5 143J

Westlake

Westlake WTX1265/70 R19.5 143J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
J
EAN:
6927116178956
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  278,70 €

Цена по парче

278,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот