Споредете до 4 продукти:

Westlake WTX1 245/70 R19.5 141/140J

Westlake

Westlake WTX1245/70 R19.5 141/140J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
141/140
Индекс на брзина:
J
EAN:
6927116178963
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  269,40 €

Цена по парче

269,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот