Споредете до 4 продукти:

Westlake WTX1 245/70 R17.5 143/141J

Westlake

Westlake WTX1245/70 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
6927116178970
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  199,80 €

Цена по парче

199,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,29 €

Назад кон врвот