Споредете до 4 продукти:

Westlake WTX1 235/75 R17.5 143/141J

Westlake WTX1
Westlake WTX1
Westlake

Westlake WTX1235/75 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
6927116178987
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот