Споредете до 4 продукти:

Westlake WTX1 215/75 R17.5 135/133J

Westlake WTX1
Westlake WTX1
Westlake WTX1
Westlake

Westlake WTX1215/75 R17.5 135/133J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
J
EAN:
6927116178994
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  252,20 €

Цена по парче

252,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот