Споредете до 4 продукти:

Westlake WTX1 205/65 R17.5 129J

Westlake

Westlake WTX1205/65 R17.5 129J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129
Индекс на брзина:
J
EAN:
6927116179007
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  183,60 €

Цена по парче

183,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,29 €

Назад кон врвот