Споредете до 4 продукти:

Westlake WTR1 445/65 R22.5 169K

Westlake WTR1
Westlake

Westlake WTR1445/65 R22.5 169K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
445
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
169
Индекс на брзина:
K
EAN:
6927116179021
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  548,30 €

Цена по парче

548,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот