Споредете до 4 продукти:

Westlake WTR1 385/65 R22.5 158L

Westlake

Westlake WTR1385/65 R22.5 158L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
L
EAN:
8859305513867
ЕУ Етикета:
B
C
71 dB

Највисока цена:  407,30 €

Цена по парче

407,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот