Споредете до 4 продукти:

Westlake WTR1 385/55 R22.5 160K

Westlake WTR1
Westlake

Westlake WTR1385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
6927116179014
ЕУ Етикета:
B
C
71 dB

Највисока цена:  454,90 €

Цена по парче

454,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот