Споредете до 4 продукти:

Westlake WSR1 315/80 R22.5 154/151M

Westlake

Westlake WSR1315/80 R22.5 154/151M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/151
Индекс на брзина:
M
EAN:
6927116179199
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  390,10 €

Цена по парче

390,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот