Споредете до 4 продукти:

Westlake WSR1 315/70 R22.5 156/150L

Westlake WSR1
Westlake WSR1
Westlake WSR1
Westlake

Westlake WSR1315/70 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8859305513782
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  410,80 €

Цена по парче

410,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот