Споредете до 4 продукти:

Westlake WSR 1 265/70 R19.5 140M

Westlake

Westlake WSR 1265/70 R19.5 140M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
M
EAN:
6927116178826
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  289,30 €

Цена по парче

289,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот