Споредете до 4 продукти:

Westlake WSR 1 245/70 R19.5 136M

Westlake WSR 1
Westlake

Westlake WSR 1245/70 R19.5 136M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
M
EAN:
6927116178840
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  264,70 €

Цена по парче

264,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 70,86 €

Назад кон врвот