Споредете до 4 продукти:

Westlake WSR 1 225/75 R17.5 129M

Westlake

Westlake WSR 1225/75 R17.5 129M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129
Индекс на брзина:
M
EAN:
6927116178864
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  256,90 €

Цена по парче

256,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот