Споредете до 4 продукти:

Westlake WSR 1 205/75 R17.5 124M

Westlake

Westlake WSR 1205/75 R17.5 124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124
Индекс на брзина:
M
EAN:
6927116178888
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  186,30 €

Цена по парче

186,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,29 €

Назад кон врвот