Споредете до 4 продукти:

Westlake WDR1 315/80 R22.5 156L

Westlake

Westlake WDR1315/80 R22.5 156L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
L
EAN:
6927116179243
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  413,90 €

Цена по парче

413,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот