Споредете до 4 продукти:

Westlake WDR1 295/80 R22.5 152M

Westlake

Westlake WDR1295/80 R22.5 152M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
M
EAN:
6927116179250
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  403,30 €

Цена по парче

403,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот