Споредете до 4 продукти:

Westlake WDR 1 265/70 R19.5 140M

Westlake

Westlake WDR 1265/70 R19.5 140M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
M
EAN:
6927116178895
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  282,60 €

Цена по парче

282,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот