Споредете до 4 продукти:

Westlake WDR 1 245/70 R19.5 136M

Westlake

Westlake WDR 1245/70 R19.5 136M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
M
EAN:
6927116178901
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  273,00 €

Цена по парче

273,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот