Споредете до 4 продукти:

Westlake WDR 1 235/75 R17.5 132M

Westlake

Westlake WDR 1235/75 R17.5 132M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132
Индекс на брзина:
M
EAN:
6927116178918
ЕУ Етикета:
E
D
74 dB

Највисока цена:  238,40 €

Цена по парче

238,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот