Споредете до 4 продукти:

Westlake WDR 1 215/75 R17.5 126M

Westlake

Westlake WDR 1215/75 R17.5 126M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
M
EAN:
6927116178932
ЕУ Етикета:
E
D
74 dB

Највисока цена:  196,20 €

Цена по парче

196,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,29 €

Назад кон врвот