Споредете до 4 продукти:

Westlake WDR 1 205/75 R17.5 124M

Westlake

Westlake WDR 1205/75 R17.5 124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124
Индекс на брзина:
M
EAN:
6927116178949
ЕУ Етикета:
E
D
74 dB

Највисока цена:  173,90 €

Цена по парче

173,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,98 €

Назад кон врвот