Споредете до 4 продукти:

Westlake WDM1 295/80 R22.5 152K

Westlake WDM1
Westlake

Westlake WDM1295/80 R22.5 152K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
K
EAN:
6927116179281
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  450,40 €

Цена по парче

450,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот