Споредете до 4 продукти:

Westlake SW658 265/70 R17 115T

Westlake SW658
Westlake SW658
Westlake SW658
Westlake

Westlake SW658265/70 R17 115T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Westlake
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
T
EAN:
6927116104412
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  85,00 €

Цена по парче

85,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,50 €

Назад кон врвот