Споредете до 4 продукти:

Westlake SW612 175/80 R13 97/95Q

Westlake

Westlake SW612175/80 R13 97/95Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Westlake
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
97/95
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6927116111403
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  52,10 €

Цена по парче

52,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,20 €

Назад кон врвот