Споредете до 4 продукти:

Westlake SW608 245/45 R17 99V

Westlake SW608
Westlake SW608
Westlake SW608
Westlake

Westlake SW608245/45 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Westlake
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938112607791
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  77,10 €

Цена по парче

77,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,75 €

Назад кон врвот