Споредете до 4 продукти:

Westlake SW608 245/40 R17 95V

Westlake SW608
Westlake SW608
Westlake

Westlake SW608245/40 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Westlake
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938112607838
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  61,90 €

Цена по парче

61,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,04 €

Назад кон врвот