Споредете до 4 продукти:

Westlake SW608 205/40 R17 84V

Westlake SW608
Westlake SW608
Westlake

Westlake SW608205/40 R17 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Westlake
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  55,90 €

Цена по парче

55,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,04 €

Назад кон врвот