Споредете до 4 продукти:

Westlake CM993 295/80 R22.5 152/149L

Westlake CM993
Westlake CM993
Westlake

Westlake CM993295/80 R22.5 152/149L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Westlake
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/149
Индекс на брзина:
L
EAN:
5901824052532
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  354,60 €

Цена по парче

354,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 68,41 €

Назад кон врвот