Споредете до 4 продукти:

Westlake AT556 445/45 R19.5 160J

Westlake

Westlake AT556445/45 R19.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Westlake
Ширина:
445
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  441,00 €

Цена по парче

441,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 73,50 €

Назад кон врвот