Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 275/45 R21 110V

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S275/45 R21 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692292392
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  326,8 €

Цена по парче

326,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,51 €

Назад кон врвот