Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 275/40 R20 106V

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S275/40 R20 106V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692292354
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  272,9 €

Цена по парче

272,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,97 €

Назад кон врвот