Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 235/45 R18 98V

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S235/45 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692317347
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  270,6 €

Цена по парче

270,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,76 €

Назад кон врвот