Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 225/60 R16 98H

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S225/60 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692297779
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  75,2 €

Цена по парче

75,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот