Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 305/40 R20 112V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro305/40 R20 112V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
305
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352492
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  352,1 €

Цена по парче

352,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот