Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 295/30 R22 103Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro295/30 R22 103Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692358951
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  299,6 €

Цена по парче

299,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот