Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 275/40 R19 105W

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro275/40 R19 105W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692352416
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  206,1 €

Цена по парче

206,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,98 €

Назад кон врвот