Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 275/35 R20 102Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro275/35 R20 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692352386
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  262,1 €

Цена по парче

262,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот