Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 275/35 R19 100W

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro275/35 R19 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692352379
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  240,1 €

Цена по парче

240,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот