Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 245/35 R20 95Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro245/35 R20 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692352188
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  315,2 €

Цена по парче

315,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот