Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 235/65 R17 108H

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro235/65 R17 108H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692352157
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  133,2 €

Цена по парче

133,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот