Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 225/60 R18 104V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro225/60 R18 104V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352058
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  160,4 €

Цена по парче

160,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот