Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 225/35 R19 88W

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro225/35 R19 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692351990
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  180,4 €

Цена по парче

180,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,45 €

Назад кон врвот