Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 67 4.00 D4

Vredestein

Vredestein V 674.00 D4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
4
EAN:
8714692082054

Највисока цена:  27,4 €

Цена по парче

27,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот