Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 64 3.50 D8

Vredestein

Vredestein V 643.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8714692081811

Највисока цена:  35,1 €

Цена по парче

35,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот