Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 64+ 210/60 D8 83A8

Vredestein

Vredestein V 64+210/60 D8 83A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
210
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692244513

Највисока цена:  103,2 €

Цена по парче

103,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот