Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 61 250/65 D14.5 121A8

Vredestein

Vredestein V 61250/65 D14.5 121A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
250
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
14.5
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692220449

Највисока цена: 

Назад кон врвот