Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 61 200/60 D14.5 106A8

Vredestein

Vredestein V 61200/60 D14.5 106A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
200
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
14.5
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692105890

Највисока цена:  193,6 €

Цена по парче

193,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот