Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 61 170/60 D8 71A6

Vredestein

Vredestein V 61170/60 D8 71A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
170
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8714692082160

Највисока цена:  60,2 €

Цена по парче

60,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот