Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 61 15x6.00 D6

Vredestein

Vredestein V 6115x6.00 D6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
15x6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
8714692082139

Највисока цена:  50,9 €

Цена по парче

50,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот